Versenyeredmények

2017/2018-as tanév

A BGE szervezésében megrendezett SIKER KULCSA “Kóstolj bele a duális közgazdász képzésbe” című vetélkedőn iskolánk “TRINITI FORCE” nevű csapata BRONZ fokozatot ért el.

Csapat tagjai: Horváth Csaba, Kakas Szilveszter, Srágli Dániel 10/C osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Bicsákné Furcsa Mária

Az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Megyei fordulóján iskolánk két tanulója kiemelkedő helyezést ért el! Szakközépiskola kategóriában Farkas Nikolett 3/11. f osztályos tanuló 1. helyezett, Simon Krisztián 2/10. a osztályos tanuló 2. helyezést, Károlyi Alexandra 12/C 7. helyezést, Nyulász Axel 10/C 9. helyezést ért el ért el! A kategória első helyezett tanulója képviseli Zala megyét a kárpát-medencei döntőn, Gyulán.

Dr. Kettler László Hagyományőrző Gasztronómiai Versenyen, 2017. december 7-én csapatunk iskolai kategóriában I. helyezést ért el!Csapat tagjai: Boronyák Máté és Németh Martin Ksz12/b, Járfás Andrea és Bíró László oktatók

Dekoráltak: Kátai Beáta és Csiszár Zsoltné

Menüsor >>>

Sajtótájékoztató >>>

Receptúrák >>>

GKRTE – hivatalos facebook oldalal >>>

Az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete, az Európai Parlamnet Magyarországi Tájékoztatási Irodája, a Miniszterelnökség és a magyarországi Europe Direct tájékoztató irodák által indított Fedezd Fel EUrópát! versenyek iskolánkból a 9/D, az 5/13.G és az 1/13.G osztályok csapata a nyertes csapatok között végeztek így részt vehettek egy egynapos budapesti osztálykiránduláson.

Felkészítő tanárok: Háriné Eszéki Marianna, Felhősi Mária

OMÉK kiállítás – “Hazai Ízek hazai asztalokon szakképző és szakközépiskolai” szakácsversenyen iskolánk tanulói eredményesen végeztek!

Menüsor >>>

Halhús kategória – 2. hely Boronyák Máté-chef és Forintos László-comis

Sertéshús kategória  – 3. hely Németh Martin-chef és Cseke Ádám-comis

Nyúlhús kategória – 2. hely Forintos László – chef és Boronyák Máté-comis

Vadhús kategória – 1. hely Cseke Ádám-chef és Németh Martin-comis

Összesített eredmény: 2. hely

Felkészítő tanár: Járfás Andrea

Megyei Atlétika ügyességi csapatversenyen a leány svédváltó csapat 2. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Szabó Csenge, Lukács Lilla, Gellén Dalma, Bogár Stefánia 9/D. osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Laczkó László

2016/2017-es tanév

A Virtuális Városi Diákújság pályázaton iskolánk csapata III. helyezést ért el!

Csapat tagjai: Simon Krisztián 9/a; Körmöczi Dóra 9/D; Neuhold Nikolatta 10/f; Török Laura Luca 9/D; Kaj Vivien 10/D; Horváth Dóra 12/D; Farkas Annabella 11/C; Novák Ibolya 9/f; Sajóvölgyi Anna, Farkas Nikoletta, Báger Sára 10/f; Varga Réka 12/D

Dénes Ágnes 2/14. g osztályos tanuló az elmúlt évek során több képzőművészeti kiállításon szerepelt sikeresen, és számos díj elnyerésével öregbítette iskolánk hírnevét. Legutóbb a Pedagógiai Oktatási Központ Dr. Kovács Lajos Pedagógiai Szakkönyvtár „Kedvenc olvasmányom” című pályázatára benyújtott illusztrációval ért el első helyezést középiskolás kategóriában.

A Szakma Sztár 2017 versenyen Egyed Katalin 2/14.E osztályos (vendéglátásszervező-vendéglős) tanuló 1. helyezést ért el!Felkészítő tanárok: Keményné Nagy Erika, Hetesi Tamás,Lékainé Vinkler Mária, Ságiné Tóth Ildikó, Kátai Beáta,Bicsákné Farkas Anita, Bazsika Ildikó, Járfás Andrea,Varga ZoltánGyakorlati képzőhely tanuló felelőse: Büki Krisztián (Zalagast-Invest Kft, Véndiófa Vendéglő)​

A József Attila Városi Könyvtár által szervezett Könyv -és könyvtárhasználati vetélkedőn iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Bencsics Barbara 9/C; Varga Réka, Horváth Dóra 12/D;

Felkészítő: Millei Valéria

Zalai Kincskereső versenyen az 1/13. G osztály csapata 2. helyezést, a 11/E osztály csapata 6. helyezést ért el!

Felkészítő tanár: Háriné Eszéki Marianna

Verseny élményei, tapasztalatai>>>

A tatai “Farsang Kupa” gasztronómiai versenyen Baki-Heckenast József Ksz/12.b osztályos tanuló ezüst érmet szerzett, melyre az iskola támogatásával nevezett!

Felkészítő: gyakorlati munkahelye Kehida Termál Hotel – Sztana Ferenc mesterszakács

A Felcsúti Letenyey Gasztro-Versenyen elért eredményekért a versenyzőknek és felkészítőiknek!

Cukrász: 1. helyezés – Korcsmáros Letícia Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Horváth-Pesti Bernadett, Pataki Adrienn

Szakács: 6. helyezés – Baki-Heckenast József Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Járfás Andrea, Sztana Ferenc, Kötél Tibor

Pincér: 7. helyezés – Czigány Andrea Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Varga Zoltán, Bicsákné Farkas Anita, Rozner Imre

IV. Schnitta Sámuel Országos Szakmai Emlékversenyen csapatunk

III. helyezést ért el. Gratulálunk versenyzőinknek és felkészítőiknek!