Versenyeredményeink

2018/2019-es tanév

Agrár Marketing Centrum Hazai ízek, hazai asztalokon 2019. szakiskolai szakácsversenyén I. helyezést ért el az iskola csapata:

Szakács: Kovács Dániel, comis: Tóth Eszter, oktató: Járfás Andrea

 

A Városi Könyv- és Könyvtárhasználati Vetélkedőn iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bencsics Barbara 11,C
Velő Dominika 11.C
Gecse Brendon 9.C
Takács Tamara 9.C

Gratulálunk!

A Simon Krisztián 3/11 a osztályos tanuló az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Kárpát medencei döntőjén – szakközépiskolai kategóriában 10. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Simon Emese tanárnő

Az Országos Szakközépiskolai Tanulmányi Verseny regionális döntőjébe jutott tanulóknak és felkészítő tanáraiknak!

Sasvári Georgina, Tamási István,

Tóth Vivien, Orsós Angéla Erzsébet

1/9. k osztályos tanulók

Felkészítő tanáraik:

 Németh Mária, Békésiné Márkus Éva

További sikeres versenyzést kívánunk!

Az SZKTV 2019. évi írásbeli fordulója után a válogató fordulóba jutott:

Simon Krisztián 3/11.a osztályos tanuló – eladó szakmában

Felkészítő tanárai: Gecseg Judit, Németh Sándorné

Az OSZTV 2019. évi írásbeli fordulója után a válogató fordulóba jutott:

Gódor Gergő Kristóf 2/14.L osztályos tanuló – Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző szakmában

Felkészítő tanárai: Peresztegi István, Szelestei Renáta

A BGE által meghírdetett SIKER KULCSA Országos Duális Pályaorientációs csapatversenyen iskolánk Trinity Force csapata bronz fokozatú minősítést kapott.

A csapat tagjai: Horváth Csaba, Szombathelyi Trisztán és Srágli Dániel 11.C osztályos tanulók. Felkjészítő tanáruk Bicsákné Furcsa Mária tanárnő.

Az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulójában Simon Krisztián 3/11.a (eladó) osztályos tanuló I. helyezést ért el és ezzel jogot szerzett arra, hogy kategóriájában ő képviselje megyénket az országos döntőben Gyulán.

Kovács Noémi 2/10.k osztályos tanuló a versenyen 5. helyezést ért el.

Krisztián felkészítő tanára Simon Emese tanárnő, Noémi felkészítő tanára Békésiné Márkus Éva tanárnő..

Csapatunk az V. Schnitta Sámuel Országos Szakmai Emlékverseny regionális döntőjén II. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Horváth Vivien 5/13.E vendéglátásszervező-vendéglős
Kercsmár Valentina 5/13.E vendéglátásszervező-vendéglős
Márkus Anna Júlia 2/10.k cukrász
Rinczki Alexandra 5/13.E vendéglátásszervező-vendéglős
Vizsy Ádám 5/13.E vendéglátásszervező-vendéglős
Felkészítő tanárok:
Horváth-Pesti Bernadett cukrász szakoktató
Járfás Andrea szakács szakoktató
Miszori József pincér szakoktató
Varga Zoltán pincér szakoktató

Kovács Dániel  3/11. b osztályos szakács tanuló a III. Haller Gasztro Kupán szakács tanuló kategóriában

ARANYÉRMES, I. helyezést ért el. Színvonalas munkájáért különdíjban részesült

Felkészítő tanára: Járfás Andrea

Gyakorlati oktatója: Sztana Ferenc mesterszakács, konyhafőnök (Zala Springs Golf Resort, Zalacsány)

Vizsy Ádám 5/13. évfolyamos vendéglátásszervező-vendéglős tanuló a III. Haller Gasztro Kupán pincér tanuló kategóriában ARANYÉRMES, I. helyezést ért el.  Színvonalas munkájáért különdíjban részesült.

Felkészítő tanárai: Miszori József, Varga Zoltán

A felkészülés támogatói: Galeri Étterem Zalaegerszeg, Piccolo Vendéglő és Söröző Zalaegerszeg, Belga Étterem és Söröző

A Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Krúdy-nap 2018. turisztika versenyen iskolánk csapata 2. helyezést ért el

Téma: Mátyás kora

Versenyzők:  Fehér Fanni, Lengyel N. Csilla, Simon András 12.C osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Felhősi Mária

Közreműködő, segítő tanárok: Csalló Éva Csilla, Horváth-Pesti Bernadett

A Siófoki SZC Krúdy Gyula Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Krúdy-nap 2018. csomagolóversenyen iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Téma: Mátyás kori piac megjelenítése

Versenyzők:  Györkös Edina, Bencsics Barbara 11.C osztályos tanulók, valamint  Kostanica Patrik 10.C osztályos tanuló. 

Felkészítő tanárok: Gecseg Judit, Kozmáné Kovács Irén

Közreműködő, segítő tanárok: Németh Mária, Simon Emese

2017/2018-as tanév

Az OSZKTV országos döntőjén humán kategóriában Simon Krisztián (2/10.a) 4. helyezést, Haga Krisztina (2/10.b) 12. helyezést ért el!

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanáraiknak!

A 2017/2018. tanévben vetélkedőt hirdettünk meg az egészséges életmódról. A pályázaton az egészségünk megőrzésével kapcsolatos feladatok szerepeltek: keresztrejtvény, közmondások, versírás, rajzpályázat. A legeredményesebben teljesítő tanulók jutalomban részesültek.

Díjazottak: Domján Dzsenifer 1/9. a, Borsos Veronika és Simon Krisztián 2/10. a osztályos tanulók

Gratulálunk!

 Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjében 

Vendéglátásszervező szakmában

Mázsa Dorottya 2/14. E

Farkas Barnabás 5/13. E

tanulók, bár nem jutottak a dobogóra,

de eredményesen szerepeltek.

Teljes vizsgamentességet kaptak.

 Gratulálunk a felkészítésükben közreműködő szaktanároknak és gyakorlati oktatóknak!

2018.március 28-án iskolánk szakács versenyzőpárosa Boronyák Máté és Németh Martin Ksz/12.b osztályos tanulók Járfás Andrea szakoktató felkészítésével, irányításával I. helyezést ért el az Agrár Marketing Centrum Hazai ízek, hazai asztalokon 2018. szakiskolai szakácsversenyén.

A 2017/2018-as Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny Regionális fordulójában Humán tantárgycsoportban óriási  eredményt ért el két tanulónk 2018. március 9-én Győrben.

1-helyezett: Simon Krisztián 2/10. a

2-helyezett: Haga Krisztina 2/10. b

Felkészítő tanáraik: Rakos Szilvia, Simon Emese és Békésiné Márkus Éva tanárnők.

Gratulálunk diákjainknak és felkészítőiknek és sok sikert kívánunk a balatonboglári országos döntőben!

2018. március 21-én került megrendezésre a 25. városi könyv- és könyvtárhasználati vetélkedő a József Attila Városi Könyvtárban. Iskolánk csapata – Varga Réka 5/13. E, Velő Dominika, Bencsics Barbara és Kakas Szilveszter 10/C osztályos tanulók a vetélkedőn második helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Millei Valéria

A Zala megyei történelem verseny 2017/2018. “Magyar történelmi családok” megyei fordulójában, szakgimnáziumi kategóriában Velő Dominika Viktória és Kakas Szilveszter 10./C osztályos tanulók 1. és 2. helyezést értek el.

Felkészítő tanár: Rakos Szilvia

Az OSZKTV 2017/2018. első iskolai fordulójából Haga Krisztina 2/10. b és Simon Krisztián 2/10. a osztályos tanulók továbbjutottak a regionális fordulóba.

Felkészítő tanáraik: Rakos Szilvia, Békésiné Márkus Éva, Simon Emese

10.C osztályos kereskedő tanulóink Bencsics Barbara, Györkös Edina és Srágli Dániel Kiskunfélegyházán, a középiskolások számára szervezett II. Országos Csomagoló Versenyről tértek haza oklevéllel, tisztes helytállásukhoz gratulálunk.

Felkészítő tanáraik: Bicsákné Furcsa Mária – fogyasztóvédelem

Kozmáné Kovács Irén – díszcsomagolás

A “Hazai ízek, hazai asztalokon 2018” szakképző iskolai szakácsversenyen Németh Martin és Boronyák Máté Ksz/12.b osztályos tanulók a 2018. március 4-én megrendezett elődöntőn a csoportjukban I. helyen végeztek és bejutottak a március 28-i döntőbe!

Felkészítő tanár: Járfás Andrea

Sok sikert kívánunk nekik!

Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjébe 2 tanulónk is továbbjutott vendéglátásszervező szakmában!! Gratulálunk Mázsa Dorottya 2/14.E és Farkas Barnabás 5/13.E osztályos tanulóknak!

Felkészítésükben közreműködtek az osztályukban tanító szaktanárok!

Sok sikert kívánunk a döntőben!

A Felcsúti Letenyei Lajos Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola által megrendezett VI. Gasztroversenyéről dobogós helyezésekkel tért haza csapatunk.

Cukrász csapatunk II. helyezést,

Szakács csapatunk III. helyezést,

Pincér csapat III. helyezést érte el. 🙂

Cukrászok:  Borbély Elizabet, Nagy Rebeka 3/11.b osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Horváth -Pesti Bernadett.

Szakácsok: Kovács Fanni, Forintos László 3/11.b osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Járfás Andrea.

Pincérek: Sajóvölgyi Anna, Farkas Nikoletta 3/11.f osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk Varga Zoltán.

Az elért eredményekhez szívből gratulálunk!

A BGE szervezésében megrendezett SIKER KULCSA “Kóstolj bele a duális közgazdász képzésbe” című vetélkedőn iskolánk “TRINITI FORCE” nevű csapata BRONZ fokozatot ért el.

Csapat tagjai: Horváth Csaba, Kakas Szilveszter, Srágli Dániel 10/C osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Bicsákné Furcsa Mária

Az Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Megyei fordulóján iskolánk két tanulója kiemelkedő helyezést ért el! Szakközépiskola kategóriában Farkas Nikolett 3/11. f osztályos tanuló 1. helyezett, Simon Krisztián 2/10. a osztályos tanuló 2. helyezést, Károlyi Alexandra 12/C 7. helyezést, Nyulász Axel 10/C 9. helyezést ért el ért el! A kategória első helyezett tanulója képviseli Zala megyét a kárpát-medencei döntőn, Gyulán.

Dr. Kettler László Hagyományőrző Gasztronómiai Versenyen, 2017. december 7-én csapatunk iskolai kategóriában I. helyezést ért el!Csapat tagjai: Boronyák Máté és Németh Martin Ksz12/b, Járfás Andrea és Bíró László oktatók

Dekoráltak: Kátai Beáta és Csiszár Zsoltné

Menüsor >>>

Sajtótájékoztató >>>

Receptúrák >>>

GKRTE – hivatalos facebook oldalal >>>

Az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete, az Európai Parlamnet Magyarországi Tájékoztatási Irodája, a Miniszterelnökség és a magyarországi Europe Direct tájékoztató irodák által indított Fedezd Fel EUrópát! versenyek iskolánkból a 9/D, az 5/13.G és az 1/13.G osztályok csapata a nyertes csapatok között végeztek így részt vehettek egy egynapos budapesti osztálykiránduláson.

Felkészítő tanárok: Háriné Eszéki Marianna, Felhősi Mária

OMÉK kiállítás – “Hazai Ízek hazai asztalokon szakképző és szakközépiskolai” szakácsversenyen iskolánk tanulói eredményesen végeztek!

Menüsor >>>

Halhús kategória – 2. hely Boronyák Máté-chef és Forintos László-comis

Sertéshús kategória  – 3. hely Németh Martin-chef és Cseke Ádám-comis

Nyúlhús kategória – 2. hely Forintos László – chef és Boronyák Máté-comis

Vadhús kategória – 1. hely Cseke Ádám-chef és Németh Martin-comis

Összesített eredmény: 2. hely

Felkészítő tanár: Járfás Andrea

Megyei Atlétika ügyességi csapatversenyen a leány svédváltó csapat 2. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Szabó Csenge, Lukács Lilla, Gellén Dalma, Bogár Stefánia 9/D. osztályos tanulók

Felkészítő tanár: Laczkó László

2016/2017-es tanév

A Virtuális Városi Diákújság pályázaton iskolánk csapata III. helyezést ért el!

Csapat tagjai: Simon Krisztián 9/a; Körmöczi Dóra 9/D; Neuhold Nikolatta 10/f; Török Laura Luca 9/D; Kaj Vivien 10/D; Horváth Dóra 12/D; Farkas Annabella 11/C; Novák Ibolya 9/f; Sajóvölgyi Anna, Farkas Nikoletta, Báger Sára 10/f; Varga Réka 12/D

Dénes Ágnes 2/14. g osztályos tanuló az elmúlt évek során több képzőművészeti kiállításon szerepelt sikeresen, és számos díj elnyerésével öregbítette iskolánk hírnevét. Legutóbb a Pedagógiai Oktatási Központ Dr. Kovács Lajos Pedagógiai Szakkönyvtár „Kedvenc olvasmányom” című pályázatára benyújtott illusztrációval ért el első helyezést középiskolás kategóriában.

A Szakma Sztár 2017 versenyen Egyed Katalin 2/14.E osztályos (vendéglátásszervező-vendéglős) tanuló 1. helyezést ért el!Felkészítő tanárok: Keményné Nagy Erika, Hetesi Tamás,Lékainé Vinkler Mária, Ságiné Tóth Ildikó, Kátai Beáta,Bicsákné Farkas Anita, Bazsika Ildikó, Járfás Andrea,Varga ZoltánGyakorlati képzőhely tanuló felelőse: Büki Krisztián (Zalagast-Invest Kft, Véndiófa Vendéglő)​

A József Attila Városi Könyvtár által szervezett Könyv -és könyvtárhasználati vetélkedőn iskolánk csapata 2. helyezést ért el.

Csapat tagjai: Bencsics Barbara 9/C; Varga Réka, Horváth Dóra 12/D;

Felkészítő: Millei Valéria

Zalai Kincskereső versenyen az 1/13. G osztály csapata 2. helyezést, a 11/E osztály csapata 6. helyezést ért el!

Felkészítő tanár: Háriné Eszéki Marianna

Verseny élményei, tapasztalatai>>>

A tatai “Farsang Kupa” gasztronómiai versenyen Baki-Heckenast József Ksz/12.b osztályos tanuló ezüst érmet szerzett, melyre az iskola támogatásával nevezett!

Felkészítő: gyakorlati munkahelye Kehida Termál Hotel – Sztana Ferenc mesterszakács

A Felcsúti Letenyey Gasztro-Versenyen elért eredményekért a versenyzőknek és felkészítőiknek!

Cukrász: 1. helyezés – Korcsmáros Letícia Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Horváth-Pesti Bernadett, Pataki Adrienn

Szakács: 6. helyezés – Baki-Heckenast József Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Járfás Andrea, Sztana Ferenc, Kötél Tibor

Pincér: 7. helyezés – Czigány Andrea Ksz/12.b osztályos tanuló

Felkészítő: Varga Zoltán, Bicsákné Farkas Anita, Rozner Imre

IV. Schnitta Sámuel Országos Szakmai Emlékversenyen csapatunk

III. helyezést ért el. Gratulálunk versenyzőinknek és felkészítőiknek!