Meghírdetett versenyeink

Báthory – témahét

Iskolánkban 2017. december 11-22 között Báthory-témaheteket tartunk, melyre várjuk osztályotok, diákjaitok kreatív, fantáziadús  munkáit.

Leadási határidő: 2017. december 6-8.

Feladatok részletes leírása >>>

Olasz Anikó Emlékverseny!

3 fős csapatok jelentkezését várjuk!

Feladat: PET-palackból valamilyen használatit tárgyat készítsetek! Az elkészített tárgyról szabadkézi rajzot, elől-oldal és felülnézeti rajzot is kell készíteni. Adjátok meg a tárgy “műszaki leírását”, s mire használható, illetve kiknek ajánlanátok használatra! Reklámozzátok is az elkészült terméket, írjatok hozzá ajánlást!

Képzeletben csomagoljátok be, minimum mekkora dobozra lenne szükség ehhez?! A dokumentációt A/4-es méretben – elő és hátlap is szükséges – adjátok be, az előlapon a csapat nevével, iskolájával. Betűtípus: Calibri, betűméret: 14, sorköz: szimpla.

Jelentkezési határidő: 2017. november 13.

Jelentkezés e-mailben: berzsenyim@freemail.hu

Beadási határidő: 2018. március 01.

Várható eredményhirdetés: 2018. március 26.

Az elkészült munkákat a dokumentációval együtt a ZSZC Báthory István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájában (Zalaegerszeg, Báthory u. 58.) adhatjátok le!

Jutalmazás lesz!

Én készítettem – versenyfelhívás!

Készítsd el Zalaegerszeg és környéke vagy Vas megye és környéke pogácsáját, kalácsát, jellegzetes göcseji, hetési, őrségi vagy valamilyen határon túli magyar ételt (Erdély, Felvidék, Újvidék, Ukrajna, Burgenland)!

Jelentkezéseket és pályamunkákat a titkarsag@paterdombisuli.hu e-mail címre várjuk “Én készítettem” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2017. október 30.

Beküldési határidő: 2017. november 21.

Pályázat letölthető >>>

Bein György emlékverseny!

A 2017/2018-as tanévben ismételten megrendezésre kerül a Bein György emlékverseny.

A versenyre 1-3 fős csapatok jelentkezhetnek, a csapatok valamennyi tagjának Zala megyei általános vagy középiskola tanulójának kell lenni.

Jelentkezés határideje: 2017. október 30.

Beküldési határidő: 2017. november 21.

Jelentkezés módja: nevezési lap elküldése a titkarsag@paterdombisuli.hu e-mail címre, “Bein pályázat” névvel

Az elkészült pályamunkákat jeligével ellátva a titkarsag@paterdombisuli.hu e-mail címre lehet küldeni “pályázat” néven.

További informácók, a pályázat teljes leírása letölthető >>>

Szabó Katalin emlékverseny/nyelvi verseny!

A korábbi évekhez hasonlóan az idei tanévben is megrendezésre kerül a Szabó Katalin emlékverseny, melyre szeretettel várjuk 7-8. osztályos általános iskolák tanulók jelentkezését. Bővebb információ a versenyről >>>

Jelentkezési lap letölthető >>>

Jelentkezési határidő: Szervezés alatt!

Jelentkezés leadása e-mailben: nyelviversenybathory@gmail.com