Pedagógusnapi köszöntő 2018

Minden év június első vasárnapján a pedagógusokat köszöntik országszerte. Iskolánkban hagyomány, hogy a diákok a szülői munkaközösséggel együtt apró műsorral fejezik ki hálájukat és köszönetüket. Az idei ünnepség különösen magható volt, hiszen ezen alkalomból vettünk búcsút a szülői munkaközösség vezetőjétől, Mázsáné Szőke Olgától, aki hét évig volt a közösség lelkes és odaadó vezetője. KÖSZÖNÜNK mindent és kívánunk további munkájához sok sikert!

Hivatalosan búcsúztunk iskolánk egyik legfontosabb meghatározó munkatársától, az iskolatitkárunktól Németh Ágnestől, aki a tanév végén nyugdíjba vonul. Áldozatos munkáját Báthory Emlékplakettel díjazta a tantestület és a vezetőség.

Nagyon jó egészséget és adminisztrációmentes, boldog nyugdíjas éveket kívánunk Ági néninek!