Szakmák Éjszakája 2018 – Programok

Turisztikai Verseny

Az idei tanévben hagyományteremtő szándékkal hívtuk életre iskolánkban a Turisztikai Versenyt. A megmérettetésen a 9-12 évfolyamos diákjaink egyénileg vagy párosban indulhattak. A négy fordulós verseny határidőre beküldendő írásbeli feladatlapokból valamint fordulóként egy-egy extra rajzos feladatból állt. A legjobb eredményt elért diákok a Szakképzési Centrum által felajánlott ajándékutalványt kapták, rajzos kiválóságaink külön tárgyjutalmaknak örülhettek. A jutalmakat szponzorációval biztosította a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum és Gabriella Esküvő-és Rendezvényszervezés és Dekorációs Vállalkozás.

 

ZEG-Túra

A Szakmák Éjszakája programsorozat keretében iskolánk 9/D osztálya valamint Velő Dominika és Zsohár Krisztina 10/C osztályos tanulók belvárosi idegenvezetésre hívták az érdeklődőket 2018. április 13-án, pénteken. 18 órai kezdettel indult idegenvezetés a Mária Magdolna Templom – Deák tér – Kvártélyház – Kossuth tér – Dísz tér – Hevesi Sándor Színház útvonalon. Az egyes épületek bemutatása után minden helyszínen feladatokat oldottak meg, a helyesen válaszolók jutalmat kaptak. A tanulókat Pálfy Angelika, Millei Valéria (felkészítő), Millei Ildikó és Horváthné Vizsi Hajnalka (felkészítő) tanárkollégák kísérték.